Antalya Senetle Telefon Veren Yerler

Antalya Senetle Telefon Veren Yerler nasıl bulunur? Antalya cep telefonu senetle nasıl alınır? Antalya merkez ve ilçelerinde senetle cep telefonu veren mağazalardan hangi şartlar alım işlemi yapabiliriz? Şimdi sizlere bu konu hakkında bilgiler vereceğiz. Antalya’da oturan ve bir cep telefonu sahip olmak isteyen herkes senetle cep telefonu veren yerlere hücum etmektedir. Antalya Lara, Kepez, Muratpaşa başta olmak üzere Alanya, Manvgat, Konyaaltı, Serik, Aksu, Kumluca, Döşemealtı, Kaş, Korkuteli, Gazipaşa, Finike, Kemer, Elmalı, Demre, Akseki, Gündoğmuş, İbradi ilçelerinde senetle cep telefonu alacağınız yerler bulunmaktadır. Bu yerlerden bir alışveriş yapmak istiyorsanız öncelikle bir gelirinizin olması gerekiyor. Eğer cep telefonu alacağınız yerde daha önce alışveriş yaptıysanız ve düzenli ödemeler yaptıysanız peşinatsız bile bu işlemi yapabilirsiniz.

Elden Senetle Taksitli Telefon Antalya

Bankalardan kredi ve kredi kartı alamayanlar elden senetle telefon veren yerlere başvuru yapabilirler. Senetle telefon veren yerler sizin başvurunuzdan sonra adres ve iş yeri teyidi yapacaklardır. İş yeri olmayan, çalışmayan ve ev hanımı olan kişilerden de çalışan bir kefil istenmektedir. Özellikle kendi ikametgah yakınınızda hangi senetle alışveriş yapılan mağazaları bulmak için tıklayınız.

Elden senetle telefon almak için size yakın olan Arçelik, Beko, Vestel gibi mağazalara giderek bu firmalardan da peşinatlı veya peşinatsız 12 taksitle cep telefonu alabilirsiniz. Antalya ilinde oturan kişiler ayrıca EVKUR mağazalarından da senetle cep telefonu alabilirler.

Arçelik, Beko, Vestel Senetle Telefon

Bu mağazalardan senetle telefon almak için bir kefil bulmanız gerekiyor. Arçelik ve Beko özellikle kaliteli telefonları senetle verirken, Vestel mağazalarında Vestel ürünlerini senet karşılığında alabilirsiniz. Bu firmalara gitmeden önce evinizin en yakınında olan yerleri tercih ediniz. İkametgahı uzak olan yerlere bu işlemleri yapmazlar. Bu firmalardan alacağınız cep telefonunu 12 taksit kadar alabilirsiniz. Ayrıca peşinatsız satış yapmamaktadırlar.

ÖNEMLİ KONU  Eskişehir Senetle Telefon Veren Yerler

Antalya Senetle Cep Telefonu Nereden Alabilirim?

Yukarıda verdiğimiz mağazalar haricinde internet sitesi satışı yapan senetli alışveriş siteleri de vardır. Mutlu evim, Senet sepet, Yiğit alışveriş, Çelik kardeşler, Öz şanal gibi mağazalardan da senetle cep telefonu alabilirsiniz. Buralardan alacağınız cep telefonları senetle işlem olduğu için kendi fiyatı üzerine faiz eklenerek size satılacaktır. Ne kadar taksit ödeyeceğinize ve toplamda cep telefonunu ne kadara alacağınızı lütfen inceleyiniz. Ayrıca sahibinden internet sitesine girerek burada da senetle alışveriş yapan firmaları bulabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir