SENETLE TELEFON

Bursa Senetle Telefon Veren Yerler

Bursa Senetle Telefon Veren Yerler nasıl bulunur? Bursa senetle telefon veren mağazalardan başvuru nasıl yapılır? Şimdi sizlere bu konular hakkında bilgiler vereceğiz.

Bursa ilinde oturan ve Osmangazi, Yıldırım, Nilüfer, İnegöl, Gemlik, Mustafakemalpaşa, Mudanya, Gürsu, Karacabey, Orhangazi, Kestel, Yenişehir, İznik, Orhaneli, Keles, Büyükorhan, Harmancık ilçelerindeki kişiler senetle telefon aramaktadırlar. Cep telefonu alacak olan kişiler bankalardan kredi kartı veya kredi kullanamıyorlarsa bu yöntemlerle senetle cep telefonu alabilirler.

Bankalar bir kredi veya kredi ürünü kullanacağınız zaman sizden bazı şartlara uygun olmanızı isterler. Bu şartların başında kredi skoru gelir. Eğer kredi skoru, kredi notu veya kredi puanı adıyla bildiğimiz bu puanlama sistemi düşük ise bankalardan hiçbir ürün alamazsınız. Bu sebeple cep telefonu alacağınız zaman senetle cep telefonu veren yerlere başvurular yaparız. Bu yazımızda sizlere senetle cep telefonu nasıl verilir bunun hakkında bilgiler vereceğiz.

Bursa Elden Senetle Cep Telefonu

Bursa’da oturan vatandaşlar senetle cep telefonu mağazaları arayışları varsa ikametgahlarına yakın olan yerlerde bu işlemi yapmalıdırlar. Daha önceki yıllarda cep telefonu hattının üzerinden senetle cep telefonu alınıyordu.36 ay vadeye kadar yapılan bu işlemlerde istediğiniz zaman hattınızı düzenli ödüyorsanız cep telefonu sahibi olabiliyordunuz. Yalnız son zamanlarda ödenmeme ve borçlanmaların yüksek olmasından dolayı devlet bu sistemi 6 ay vadeye düşürmüştür. Bununla birlikte cep telefonu almak operatörler üzerinden zorlaşmıştır.

Bu yüzden müşteriler senetle cep telefonu veren yerlere hücum etmişlerdir. Bursa ilinde oturan ve senetle cep telefonu almak isteyenler bazı mağazalardan bu işlemi yapabilirler. Şimdi sizlere bu mağazalar hangileri ve nasıl başvuru yapabilirsiniz bunun bilgisini vereceğiz.

Peşinatsız Senetle Telefon

Senetle cep telefonu almak istiyorsanız bazı mağazalardan bu işlemi yapabilirsiniz. Ev-kur mağazaları genellikle senetle cep telefonu veren yerlerin başında gelmektedir. Sizde eğer senetle cep telefonu almak istiyorum diyorsanız bu vereceğimiz yerlerden işlem yapabilirsiniz.

  • Evkur
  • Ev Shop
  • Wowwo
  • Arçelik Bayileri
  • Beko Bayileri
  • Vestel Bayileri
  • Teknosa (Bu senetle değil, kredi ile veriyor)
  • Bimeks (senetle değil kredi ile veriyor)
  • Sahibinden internet sitesi

Bu işlemleri yapacağınız zaman en az 6 aydır aynı iş yerinde çalışmanız gerekiyor. Başvuru yaptıktan sonra peşinatlı veya peşinatsız olarak senetle cep telefonu alabilirsiniz. Çünkü sizin başvurunuz değerlendirilecek ve ev ile iş yeri adreslerinize gelinip teyit edilecektir. Bu işlemler sonrasında cep telefonu adresinize teslim edilir. Daha önce aynı mağazadan işlem yaptıysanız ve düzenli ödemeler gerçekleştirdiyseniz cep telefonu alırken peşinat vermenize gerek yoktur.

ÖNEMLİ KONU  Bingöl Senetle Telefon Veren Yerler
Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı