SENETLE KREDİ

Erzincan Senetle Kredi ve Borç Para Veren Yerler

Erzincan Senetle Kredi veya Borç Para Verenler hakkında sizlere bilgiler vereceğiz. Para ihtiyacı olan kişiler genellikle bankalara giderek kredi başvurusunda bulunmaktadır. Erzincan ilinde oturan kişilerde bankalardan kredi alamadıkları zaman senetle borç para arayışına girmektedirler. Senetle borç para bulmak istediğiniz zaman karşınıza ilk olarak tefeciler çıkmaktadır. Tefeciler yasal işlem yapmayan ve faizle para satan kişilerdir. Bu yüzden bu işlemin suç olduğunu söyleyip başka para arayışlarına geçmeniz gerekmektedir.

Tefeci arayışınız varsa bu kişilere ulaşamayacağınızı da eklemek istiyoruz. Tefeciler yasal işlem yapmadıkları için kendileri iletişim numaralarını her yerde yayınlamazlar. Bu yüzden takma isim kullanırlar. Tefeci Cemil, Tefeci Erol ve Tefeci Ahmet bu sektörün en bilindik isimleridir. Sizde bu kişilere ulaşarak faizle para almak istiyorsanız hemen bu isteğinizden vaz geçin!!

Erzincan Senetle Para, Kredi

Erzincan ilinde oturuyorsanız Senetle para veren yerlere bakabilirsiniz. Senetle para bulmak için faktöring firmalarına giderek kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Bu yerler BDDK denetiminde olup yasal yerlerdir. Sizde bu yasal yerlere ipoteğinizin olması durumunda kredi başvurusu yaparak acil nakit sıkıntınızı giderebilirsiniz. Bu firmalardan ipotekli kredi başvurusu yapabilirsiniz. İpoteğiniz varsa ekspertiz değerinin %50’sine kadar 60 ay vadeli kredi alabilirsiniz.

Erzincan Senetle Altın Veren Kuyumcular

Senetle para bulmanın bir diğer yöntemi ise senetle altın veren yerlerdir. ÇAYIRLI, İLİÇ, KEMAH, KEMALİYE, MERKEZ, OTLUKBELİ, REFAHİYE, TERCAN, ÜZÜMLÜ ilçelerinde oturan ve Erzincan Merkezdeki kuyumcular çarşısında senetle altın veren kuyumcular bulabilirsiniz. Buralardaki kuyumcular herkese bu işlemi yapmazlar. Tanıdığınız ve bildiğiniz yerlerdeki kuyumculara giderek bu işlemi yapabilirsiniz. Kuyumculardan elden gram altın, bilezik, tam altın gibi ürünler alarak nakit karşılığında senet imzalarsınız.

ÖNEMLİ KONU  Rize Senetle Kredi ve Borç Para Veren Yerler

Erzincan Tefeci Numarası

Senetle para veren kişiler tefeciler olduğunu yukarıdaki yazımızda sizlere söyledik. Sizde Erzincan ilinde oturuyorsanız ve borç para arıyorsanız tefecilere bulaşabilirsiniz. Aman dikkat diyerek sizi uyarmak istiyoruz. Tefeciler herkese para vermezler. Tefeciler sizin ipoteğinizin olması durumunda ancak para vermektedirler. Sizin üzerinize ev veya araba yoksa tefeciler size güvenip para vermezler. Üstelik tefeci faizleri çok fazladır. Bu yüzden günü kurtarabilirsiniz ama ileriki zamanlarda daha kötü durumlarla karşılaşabilirsiniz.

Erzincan Borç Veren Hayırseverler

Nakit sıkıntınız varsa, kaymakamlıklar ve belediye binalarındaki sosyal yardımlaşmaya giderek yardım paraları alabilirsiniz. Bazı hayırseverler yardıma muhtaç olan kişilere hibe olarak paralar vermektedir. Bu yerlerde giyim yardımı, para yardımı, kömür yardımı ve yiyecek yardımı gibi yardımları alabilirsiniz.

Yukarıda sizlere Erzincan Senetle Borç Para ve Kredi Veren Yerler hakkında bilgiler verdik. Bu konu hakkında sormak istediklerinizi aşağıdaki yorumlar kısmına yazabilirsiniz. Her internet sitesi üzerinde verilen senetle kredi çıkartılır ve senetle para verilir ilanlarına inanmayınız. Ayrıca Erzincan ilinde oturan kişiler senetle telefon ve senetle araba satan galerilerden de banka dışı kredi alarak işlem yapabilirler.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Slm ben buse erzincandan bana senet karsiliginda 38.000 tl veren varsa bana yazin gmailden cok acilen lazim lutfen ciddi olanlar yazsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı