SENETLE KREDİ

Eskişehir Senetle Kredi ve Borç Para Veren Yerler

Eskişehir Senetle Kredi veya Borç Para Veren Yerler Var mı? Eskişehir Senetle Para ve Senetle Altın nasıl alınır? Eskişehir tefeci numaraları nasıl bulunur? Bu konular hakkında sizlere bilgiler vereceğiz. Günümüzde para ihtiyacı olan kişiler genellikle bankalara giderek kredi başvurusunda bulunmaktadır. Eskişehir ilinde oturan kişilerde bankalardan kredi alamadıkları zaman senetle borç para arayışına girmektedirler. Senetle borç para bulmak istediğiniz zaman karşınıza ilk olarak tefeciler çıkmaktadır. Tefeciler yasal işlem yapmayan ve faizle para satan kişilerdir. Bu yüzden bu işlemin suç olduğunu söyleyip başka para arayışlarına geçmeniz gerekmektedir.

Tefeci arayışınız varsa bu kişilere ulaşamayacağınızı da eklemek istiyoruz. Tefeciler yasal işlem yapmadıkları için kendileri iletişim numaralarını her yerde yayınlamazlar. Bu yüzden takma isim kullanırlar. Tefeci Cemil, Tefeci Hakan ve Tefeci Mustafa bu sektörün en bilindik isimleridir. Sizde bu kişilere ulaşarak faizle para almak istiyorsanız hemen bu isteğinizden vaz geçin!!

Eskişehir Senetle Para

Eskişehir ilinde oturuyorsanız Senetle para veren yerlere bakabilirsiniz. Senetle para bulmak için faktöring firmalarına giderek kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Bu yerler BDDK denetiminde olup yasal yerlerdir. Sizde bu yasal yerlere ipoteğinizin olması durumunda kredi başvurusu yaparak acil nakit sıkıntınızı giderebilirsiniz. Bu firmalardan ipotekli kredi başvurusu yapabilirsiniz. İpoteğiniz varsa ekspertiz değerinin %50’sine kadar 60 ay vadeli kredi alabilirsiniz. Bu firmalardan bireysel kredi alamazsınız. Bu firmalar sadece ticari müşterilere imkan vermektedirler. Eğer ipoteğiniz var ve kredi alamıyorsanız aşağıdaki yorumlar kısmına başvurunuzu bırakın ve kredi çıkartılır firmaları ile görüşme sağlayın. Ayrıca Ankara ilindeki faktoring firmalarından da kredi başvurusu yapabilirsiniz.

ÖNEMLİ KONU  Denizli Senetle Kredi ve Borç Para Veren Yerler

Eskişehir Senetle Altın Veren Kuyumcular

Senetle para bulmanın bir diğer yöntemi ise senetle altın veren yerlerdir.

 • Alpu
 • Beylikova
 • Çifteler
 • Günyüzü
 • Han
 • İnönü
 • Mahmudiye
 • Mihalgazi
 • Mihalıççık
 • Odunpazarı
 • Sarıcakaya
 • Seyitgazi
 • Sivrihisar
 • Tepebaşı

ilçelerinde oturan ve Eskişehir Merkezdeki kuyumcular çarşısında senetle altın veren kuyumcular bulabilirsiniz. Buralardaki kuyumcular herkese bu işlemi yapmazlar. Tanıdığınız ve bildiğiniz yerlerdeki kuyumculara giderek bu işlemi yapabilirsiniz. Kuyumculardan elden gram altın, bilezik, tam altın gibi ürünler alarak nakit karşılığında senet imzalarsınız. Ayrıca düğün ihtiyaçlarınız içinde bu kuyumculardan senetle altın alabilirsiniz.

 • Etrafınızdaki en yakın senetle altın veren kuyumcuları bulmak istiyorsanız google.com/maps sitesine girebilir ve arama kısmına senetle altın yazarak bu işlemi yapabilirsiniz. Size yakın olan senetle altın veren yerlerin adres ve telefonlarını bulabilirsiniz.

Eskişehir Tefeci Numarası

Senetle para veren kişiler tefeciler olduğunu yukarıdaki yazımızda sizlere söyledik. Sizde Eskişehir ilinde oturuyorsanız ve borç para arıyorsanız tefecilere bulaşabilirsiniz. Aman dikkat diyerek sizi uyarmak istiyoruz. Tefeciler herkese para vermezler. Tefeciler sizin ipoteğinizin olması durumunda ancak para vermektedirler. Sizin üzerinize ev veya araba yoksa tefeciler size güvenip para vermezler. Üstelik tefeci faizleri çok fazladır. Bu yüzden günü kurtarabilirsiniz ama ileriki zamanlarda daha kötü durumlarla karşılaşabilirsiniz.

Eskişehir Borç Veren Hayırseverler

Nakit sıkıntınız varsa, kaymakamlıklar ve belediye binalarındaki sosyal yardımlaşmaya giderek yardım paraları alabilirsiniz. Bazı hayırseverler yardıma muhtaç olan kişilere hibe olarak paralar vermektedir. Bu yerlerde giyim yardımı, para yardımı, kömür yardımı ve yiyecek yardımı gibi yardımları alabilirsiniz.

Yukarıda sizlere Eskişehir Senetle Borç Para ve Kredi Veren Yerler hakkında bilgiler verdik. Bu konu hakkında sormak istediklerinizi aşağıdaki yorumlar kısmına yazabilirsiniz. Her internet sitesi üzerinde verilen senetle kredi çıkartılır ve senetle para verilir ilanlarına inanmayınız. Ayrıca Eskişehir ilinde oturan kişiler senetle telefon ve senetle araba satan galerilerden de banka dışı kredi alarak işlem yapabilirler.

ÖNEMLİ KONU  Elazığ Senetle Kredi ve Borç Para Veren Yerler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı