SENETLE ALTIN

Rize Senetle Altın Veren Kuyumcular

Rize Senetle Altın Veren Kuyumcular Nasıl Bulunur? Rize Merkez, Çayeli senetle altın veren yerlerin telefon numarası ve adresleri hakkında sizlere bilgiler vereceğiz. Son zamanlarda internet üzerinde yapılan araştırmalardan en çok aranan terimlerden birisi senetle altın olmuştur. Rize’de oturan ve senetle altın arayan kişilerde ilk olarak internet ortamında arama yapmaktadırlar. Bu kişiler genellikle bankalarda sorunlu olan kişilerdir. Eğer sizde bankalardan kredi ve kredi kartı alamıyorsanız senetle altın veren kuyumcuları bularak acil para ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.

Rize Senetle altın veren kuyumculardan nakit ayarlamanız için de bazı şartlara uygun olmanız gerekiyor. Senetle altın veren yerler herkese bu işlemi yapmazlar. Çevrenizdeki altın veren kuyumcuları bularak bu ihtiyacınızı giderebilirsiniz. Şimdi sizlere senetle altın veren kuyumcular nasıl bulunur ve nasıl bu işlemi yaparsınız bunun hakkında bilgiler vereceğiz.

Rize Senetle Altın Veren Yerler

 • Ardeşen
 • Çamlıhemşin
 • Çayeli
 • Derepazarı
 • Fındıklı
 • Güneysu
 • Hemşin
 • İkizdere
 • İyidere
 • Kalkandere
 • Merkez
 • Pazar

İlçelerinde oturan kişiler etrafındaki en yakın senetle altın veren kuyumculara gitmelidirler. Çünkü altın ve bilezik veren kuyumcular herkese bu işlemi yapmazlar. Sizin ikametinizin kuyumcunun yanında olması gerekiyor. İkametgah kuyumcuların yanında olan kişiler en yakın kuyumcuya giderek başvuru yapabilirler. Eğer etrafınızdaki en yakın senetle altın veren yeri bulmak istiyorsanız www.google.com/maps sitesine girebilir ve bu sitedeki arama kısmına aradığınız kelimeyi yazarak aratma yapabilirsiniz. Senetle altın yazarak yaptığınız aramada size en yakın olan senetle altın veren kuyumcular karşınıza çıkacaktır.

Senetle Altın Nasıl Alınır? Gerçek mi?

Senetle altın veren kuyumcuyu bulduktan sonra ilk olarak bir görüşme yapmanız gerekmektedir. Bu görüşmede tüm şartları konuşabilirsiniz. Senetle altın veren kuyumcular genel olarak kefil istemektedirler. Çünkü kendilerine güven vermeniz gerekiyor. Ayrıca bazı kuyumcularda ev, araba ipoteği isteyebilirler.

ÖNEMLİ KONU  Malatya Senetle Altın Veren Kuyumcular

Bu kuyumculardan altın alırsınız ve altın karşılığı gelen parayı faizi ile birlikte geri ödersiniz. Altın aldığınız zaman limit 5.000 TL civarında olacaktır. Bu parayı daha sonra 9 veya 12 ay vadeye kadar bölebilirsiniz. 12 aylık olarak verilen 5.000 TL aylık ödemesi 1.000 TL olmaktadır. Bu kuyumcuların kendi uyguladıkları faiz oranları ile değişebilmektedir.

Rize Senetle Altın Veren Tefeciler 

Rize’de oturan kişiler senetle para aradıkları zaman karşılarına senetle altın veren tefecilerde çıkmaktadır. Bu kişilerde ipoteksiz işlem yapmazlar. Rize Tefeciler senetle altın vermek için bir kuyumcu ile anlaşırlar. İşlemleri tefeci ile yaptıktan sonra kuyumcu üzerinden aldığınız altınları başka bir kuyumcuda bozarak paraya çevirebilirsiniz. Tefecilik yasal bir işlem değildir ve yüksek faizleri vardır. Bu sebeple sizlere tefecilik için bir önerimiz yoktur. İnternet üzerinde karşılaşacağınız birçok senetle altın veren firma vardır. Ama her altın veren yere inanmamanızı öneririz. Çünkü bazı kişiler sizin zor durumunuzdan faydalanarak sizi dolandırmak isteyebilir.

Yukarıda sizlere Rize Senetle altın veren kuyumcular hakkında bilgiler verdik. Bir diğer yazımız olan Rize Senetle Kredi hakkında bilgi almak istiyorsanız ve borç para arıyorsanız sayfamıza gidebilirsiniz. Aşağıdaki yorumlar kısmına istediğiniz miktarı yazarsanız Rize’de olan kuyumcular ile iletişime geçebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı