SENETLE TELEFON

Şanlıurfa Senetle Telefon Veren Yerler

Şanlıurfa senetle telefon veren yerler nereden bulunur? Acil cep telefonu almak istiyorum diyenler Şanlıurfa senetle cep telefonu nasıl alır? Şanlıurfa senetle telefon almak için nasıl başvuru yapabilirim? Sizlere bu yazımızda senetle telefon ve senetle alışveriş hakkında bilgiler vereceğiz.

Şanlıurfa, Eyyübiye, Haliliye, Siverek, Viranşehir, Karaköprü, Akçakale, Suruç, Birecik, Harran, Ceylanpınar, Bozova, Hilvan, Halfeti ilçelerinde oturan herkes senetle cep telefonu için araştırma yapmaktadırlar. Eğer kredi kartı veya kredi kullanmıyorsanız size en avantajlı senetle alışveriş gelebilir. Şanlıurfa ilinde oturan kişilerde senetle alışveriş yapılan mağazalardan senetle telefonu alarak taksitle ödeme yapabilirler. Tabi bu işlemleri yapmak içinde bazı şartlara uygun olmanız gerekiyor. Senetle telefon verecek olan yerler, kişilerin banka siciline bakmasalar bile gelir durumuna bakacaklardır. Eğer bir iş yerinde çalışmıyorsanız üzerinize kayıtlı tapu olması gerekiyor.

Şanlıurfa Sahibinden Senetle Telefon Var mı?

Şanlıurfa senetle telefon almak isteyenlerin ilk bakacakları site sahibinden ilan sitesi olacaktır. Bu yerlerde mağazalar haricinde senetle telefon veren yerler bulamazsınız. Ancak anlaşma yaparsanız ve telefonun belirli bir miktarını ödeyip kalan kısmını da ödemek için senet yaparsanız bu şekilde belki size yardımcı olan kişiler olabilir. Bu kişiler elindeki telefonları satarak hızlı para bulmak isteyen kişilerdir. Sizlerde bu kişilerden senetle telefon alabilirsiniz. Ama bu işlemlere çok fazla kişi yanaşmaz. Herkes peşin para ile telefon satmaktadır. Bu yüzden sizde etrafınızdaki senetle telefon veren mağazalara bakabilirsiniz.

Şanlıurfa Senetle Cep Telefonu Nereden Alabilirim?

Senetle alışveriş yapılan mağazalardan cep telefonu da alabilirsiniz. Yalnız bu yerlerden bazıları senetle telefon verdiklerinde 12 ay vade ile vermektedirler. Çünkü hükümetin bu konuda belirlediği bazı şartlar vardır. Özellikle operatörlerden alınan cep telefonlarında yapılan satışları engellemek için böyle bir karar alınmıştır. Ama bazı mağazalar bu karara uygun olmadan resmi olmamak kaydıyla 12 ay vadeden fazla cep telefonu satışı yapabiliyorlar. Sizlerde uzun vadeli senetle telefon alacaksanız bu yerlerden başvurunuzu yapabilirsiniz.

ÖNEMLİ KONU  Manisa Senetle Telefon Veren Yerler

Şanlıurfa senetle cep telefonu satan yerler şu şekildedir.

Peşinatsız Senetle Cep Telefonu Nasıl Alınır?

Şanlıurfa daMağazalar genellikle peşinat almadan bu işlemi yapmazlar. Ama daha önce aynı mağazadan sorunsuz alışveriş yaptıysanız ve bu alışverişinizde mağazanın iyi müşterileri arasına girdiyseniz, size özel kampanyalardan faydalanabilirsiniz. Bu kampanyalardan önemli olanı ise peşinatsız alışveriştir. Senetle cep telefonu alacağınız için normal telefon fiyatı üzerinden sizlere işlem yapılacaktır. Üzerine vade farklı ve faiz eklendikten sonra aylık yapacağınız taksitlere bölünecektir.

Teknosa Senetle Kredi

Teknosa, Media martk, Vatan bilgisayar gibi yerler elden taksitle sizlere telefon vermezler. Bu yerlerden telefonu taksitle almak istiyorsanız ya kredi kartı kullanmanız gerekiyor, ya da mağazanın anlaşmalı olduğu bankalardan kredi başvurusu yapmanız gerekmektedir. Bu yüzden teknosa senetle kredi vermemektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı