SENETLE TELEFON

Teknosa Senetle Telefon Nasıl Alınır?

Teknosa senetle telefon nasıl alınır? Teknosa senetle telefon veriyor mu? Teknosa senet karşılığında cep telefonu nasıl alınır? Sizlere bu yazımızda Teknosa üzerinden senetle ve peşinatsız cep telefonu alma hakkında bilgiler vereceğiz.

Teknosa üzerinden eğer senetle ürün alacaksanız cep telefonu alımı da yapabilirsiniz. Peşinatlı veya peşinatsız şekilde bu mağazadan senetle cep telefonu alınmaktadır. Eğer bir kredi kartınız yoksa ve taksitle telefon almak istiyorsanız son zamanlarda en çok tercih edilen ürün senetle telefon satan yerlerdir. Sizlerde ilçenizdeki veya ilinizdeki Teknosa  bayisine giderek senetle cep telefonu alabilirsiniz. Bu firmalardan telefon almak içinde bazı şartlar vardır. Teknosa firması önceliklse size yakın olan bir yerde olması gerekiyor. Ayrıca Teknosa firmasında senetle telefon veriyor olması gerekmektedir. Bazı mağazalarda senet karşılığında cep telefonu verilmemektedir.

Senetle cep telefonu almak isteyenler kullanmak isteyenler kadar ayrıca satıp parasını kullanmak isteyenlerde de önemli bir yer taşımaktadır. Senetle cep telefonu alacak olan kişilerin bu aldıkları telefonu hemen kutusunu açmadan değerinde satmaları durumunda para ihtiyaçlarını da karşılayabilmektedirler. Sizlerde sitemizde bulunan senetlekredibul.com/senetle-kredi sayfasına giderek ayrıda telefon harici kredi nasıl alacağınızı da öğrenebilirsiniz.

Teknosa Senetle Telefon Başvurusu Nasıl Yapılır?

Teknosa üzerinden cep telefonu alacaksanız banka gibi düşünmemeniz gerekmektedir. 2.000 TL civarında bir cep telefonu senetle alındığında 4.000 TL’ye kadar fiyatı çıkacaktır. Bunun için yapacağınız vade çok önemlidir. Ne kadar çok uzun vade yaparsanız, vade farkını da firma size ekleyecektir. Senetle cep telefonu almak için Teknosa firmasına gidecekseniz aşağıdaki şartlara uygun müşteri olmanız gerekmektedir.

  • Gerektiğinde acil bir kefil bulmanız gerekmektedir.
  • E-devlet üzerinde bir icranızın olmaması gerekir.
  • TC vatandaşı olmanız ve 22 yaş ile 65 yaş arasında olmanız gerekir.
  • Okuma yazma biliyor olmanız gerekir.
  • Son 3 aydır aynı iş yerinde çalışıyor olmanız veya emekli olmanız gerekir. Devlet memurları ve emekli olan kişilerden kefil istenmez.
  • Başvuru yapacağınız Teknosa Bayisi sizin ikametgahınıza yakın olması gerekiyor.
  • Öğrenci olan kişiler bu telefonları ailelerinin üzerine alabilirler.
  • Alacağınız cep telefonunda ilk taksiti peşinat olarak vermeniz gerekmektedir.
  • Başvuru sonrasında adres bilgileriniz ve iş bilgilerinin teyit alındıktan sonra size cep telefonu verilecektir.
ÖNEMLİ KONU  Bartın Senetle Telefon Veren Yerler

Bu verilen şartlara uygunsanız Teknosa üzerinden dilediğiniz model cep telefonunu hemen alabilirsiniz. Alacağınız cep telefonlarında en fazla 12 ay vade taksit yapabileceksiniz.

Teknosa Senetle Alışveriş Nasıl Yapılır?

Cep telefonu haricinde bu firmalardan dilediğiniz tüm ürünler için senetle alışveriş yapabilirsiniz. Cep telefonu hariç diğer tüm ürünler için Teknosa senetle alışveriş imkanı sunmaktadır. 48 ay vadeye kadar beyaz eşya, televizyon, bilgisayar, klima, derin dondurucu, oyun konsolları, cep telefonu, elektrik süpürgesi, tost makinesi, kahve makinesi, çaycı gibi tüm Teknosa olan eşyaları bu mağazadan senetle alabilirsiniz.

Ayrıca Teknosa kredili olarak anlaşma yaptığı bankalardan da 60 ay vadeye kadar kredi kullanarak işlem yapmanız da mümkündür. Teknosa Aktifbank ve ING aracılığı ile alacağınız tüm ürünlerde kredi imkanı sağlamaktadır. Sizde en yakın Teknosa bayisine giderek bu işlemler için başvuru yapabilirsiniz.

Sizlere bu yazımızda Teknosa Senetle Telefon Nasıl Alınır? Başvuru şartları nelerdir bunun hakkında bilgiler verdik. Bu konu hakkında sormak istediğiniz soru, öneri ve şikayetleriniz varsa aşağıdaki yorumlar kısmından bize yazabilirsiniz. Senetle telefon alabilmeniz için size verilen şartlara uygun olursanız hemen işlem yaparak kolay bir şekilde Teknosa cep telefonu alabilirsiniz. Teknosa anlaşmalı olduğu telefonları size verecektir. Eğer kredi kartınız varsa peşinatsız olarak ve vade üzerine koymadan bu yerden cep telefonu satın alabilirsiniz.

Kaynak: www.senetlekredibul.com

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı