SENETLE TELEFON

Düzce Senetle Telefon Veren Yerler

Düzce Senetle Telefon veren yerler nasıl bulunur? Düzce Senetle cep telefonu almak isteyenler nereye başvuru yapmalıdır. Düzce ilinde oturan ve elden senetle telefon almak isteyenler yazımızı okuyarak bu konu hakkında bilgi sahibi olabilirler.

Düzce Senetle telefon almak son yıllarda çok mağazanın yaptığı bir işlemdir. Özellikle hat üzerinden verilen telefonlarda vadelerin 6 aya düşmesi telefon almak isteyenlere bu mağazalara itmektedir. Sizde eğer Düzce’de oturuyorsanız bu ilin ve komşu illerin işlem yapan mağazalarından cep telefonu alabilirsiniz.

Düzce Senetle Telefon

Düzce Merkez, Akçakoca, Kaynaşlı, Gölkaya, Çilimli, Yığılca, Gümüşova, Cumayeri ilçelerinde oturan kişiler senetle telefon almak için mağaza araştırmasında bulunmaktadır. Bu mağazaları bulduğunuz zaman hemen size cep telefonu verilmeyecektir. Bu durumda yapmanız gereken 18 yaşından büyük olmanız ve gelir belgenizin olmasıdır. Aksi durumda sizlere bu şirketler para vermeyecektir.

Düzce Senetle telefon veren yerler kişiler başvuru yaptıktan sonra aldıkları telefonların üzerine faiz ekleyerek size taksitle bu imkanı sağlayacaklardır. Bu telefon aldığınız da ilk taksiti peşinat vereceksiniz. Peşinatsız işlem yapmak istiyorsanız daha önce bu yerlerden alışveriş yapmış ve düzenli ödemeler yapmanız gerekiyor.

Cep telefonunu aldıktan sonra iş yerinize ve adresinize de teyit için görevli kişiler gönderilecektir. Bu kişilerin onay vermesi sonucunda cep telefonunuzu anlaşma yaptığınız mağazadan alabilirsiniz.

Senetle Cep Telefonu Nereden Alabilirim

Düzce’de oturan kişiler kendi ikametgahları yakınında olan Arçelik, Beko ve Vestel mağazalarından, Evkur, Bimeks, Banco, Mutlu Evim, Öz Şanal gibi mağazalardan senetle cep telefonu alabilirler. Bu başvuruları yapacağınız senetle telefon veren yerlerin sizin evin adresine yakın olan yerler olması gerekiyor.

ÖNEMLİ KONU  Kilis Senetle Telefon Veren Yerler

Bu mağazalardan anlaşmalı olan cep telefonlarını taksitle alabilirsiniz. Ayrıca Letgo, sahibinden gibi sitelerde de telefonculardan taksitle telefon alma ihtimaliniz vardır.

Teknosa Senetle Kredi Veriyor mu?

Teknosa mağazalarından senetle telefon alamazsınız. Bu mağazalar genel olarak bir banka ile anlaşmalı olarak kredi vermektedir. Teknosa ING kredisi vererek cep telefonu için ücret ödemek istemeyenlere telefon fiyatı kadar kredi vermektedir.  Sizde en yakın teknosa mağazasına giderek bu kredilere başvuru yapıp kredi alabilirsiniz. Kredileri alabilmeniz için kredi notunuzun uygun olması da gerekiyor.

Yukarıda sizlere Düzce Senetle Telefon Veren Yerler hakkında bilgiler verdik. Sizde bu yerlerden cep telefonunu senetle alabilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı