TEFECİLER

Kırıkkale Tefeci İletişim Numaraları

Kırıkkale Tefeci İletişim Numaraları nasıl bulunur? Kırıkkale tefeci iletişim numarası arayanlar hangi yöntemler ile işlem yapmaktadırlar. Kırıkkale tefecilere nasıl ulaşırım? Sizlere bu işlemler ve tefeciler hakkında bilgiler vereceğiz.

Kırıkkale ilinde oturan kişiler bankalardan kredi alamadıkları zaman bazı yöntemlere başvuru yapmak isteyerek acil kredi ve acil para ihtiyaçlarını karşılamak istemektedirler. Bu aramaları internet üzerinden yaptığınız zaman karşınıza tefeciler çıkacaktır. Tefeciler senetle para veren ve senetle kredi veren yasal olmayan iş yapan kişilerdir. Sizde eğer bu işlemleri yapacaksanız bir kez daha düşünmenizi istiyoruz.

Bankalar kişilerin kredi notu ve kredi sicillerine göre kredi vermektedirler. Sizde eğer bu şartlara uygun olmazsanız 1.000 TL dahil kredi alamazsınız. Bu durumda zor durumda olan kişiler senetle kredi ve tefeciler arayışına girmektedirler. Son çıkış yolunuzun tefeci olduğunu düşünüyorsanız kesinlikle bu yöntem sizin son yönteminiz değildir. Günlük ihtiyaçlarınızı belki karşılayabilirsiniz ama para aldığınız zamanki sıkıntının 5 katı kadar daha çok sıkıntı yaşarsınız. Ayrıca yüksek faizlerle işlem yapacağınızdan sizlere tefecilerden para almanızı önermiyoruz. İnternet ortamında birden fazla tefeci karşınıza çıkacaktır. Bu isimler takma isimlerdir. Tefeci Cemil, Tefeci Mustafa, Tefeci Erol gibi isimlerdir. Bu kişiler kendi isimlerini kullanmazlar. Çünkü bu kişiler yasal işlem yapmamaktadırlar.

Şimdi sizlere bu yazımızda daha detaylı olarak Kırıkkale Tefeci İletişim Numaraları ve Kırıkkale Tefecileri hakkında bilgiler vereceğiz. Eğer sizde Kırıkkale Tefeci arıyorum diyorsanız yazımızı okuyarak bu konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Kırıkkale Tefeci Bul

Eğer tefecilerden para alacaksanız öncelikle bu kişilerin herkese para verdiğini söyleyemeyiz. Tefeci olarak iş yapan kişiler para verecekleri kişilerden teminat isterler. Teminat ve ipoteğiniz varsa ancak tefecilerden para alabilirsiniz. Bu kişiler özellikle mülkü olan kişilerin mallarına haciz koyar ve bu şekilde size para verir. Gayrimenkul, Arsa, Dükkan, Araba gibi ipotekleri tefecilere vererek para alabilirsiniz.

ÖNEMLİ KONU  Giresun Tefeci Telefon Numaraları

Bu sistem ile para bulmak istiyorsanız bu kişileri bulmanın yolu sosyal medya hesaplarıdır. Kırıkkale tefeci diye arama yaparsanız facebook gibi sistemlerde bu kişilerin hesaplarını görebilirsiniz. Bu kişilerin hesaplarını bulduğunuz zaman telefon numaralarını bulamazsınız. Bu yüzden bu kişilere mesaj atarak ne kadar istediğinizi ve iletişim numaranızı bırakmanız gerekiyor. Onların sizi aramasını bekleyeceksiniz.

Kırıkkale Tefeci Numaraları 

Yukarıda da söylediğimiz gibi bu kişilerin telefon numaralarını internet üzerinde bulamazsınız. Ama eğer esnaf işleri yapıyorsanız ve çevre esnaf halkını tanıyorsanız bu kişilerden tefeci numarası öğrenebilirsiniz. Ayrıca Diyarbakır’da olan kişiler senetle altın veren kuyumculardan da para alabilirler. Kırıkkale Senetle Altın Veren Kuyumcular yazımızı okuyarak bu konu hakkında bilgiler alabilirsiniz.

Kırıkkale Tefecileri Ne Kadar Faiz Uygular?

Kırıkkale tefecilerinden para alacağınız zaman bilmeniz gereken bazı durumlar vardır. Bu kişilerden aldığınız paralarda banka gibi uygun faizler uygulanmaz. Örneğin 50.000 TL para aldığınızda bu para üzerinden %20 faiz uygulanacaktır. %20’lik faiz her ay ödenmesi gerekiyor. Belirli bir ayı yoktur. Yani ne zaman siz 50.000 TL parayı peşin öderseniz tefeci borcunuz o zaman bitecektir. 50.000 TL için aylık 10.000 TL gününde ödeme yapmanız gerekiyor. Bu yüzden bu sistemin çok mantıklı gelmediğini söylemek istiyoruz.

Kırıkkale üzerinden tefeci arayan kişiler için alternatif olarak bankalardan ipotekli kredi almanızı öneriyoruz. Bankalar ipoteğinizin olduğu zamanlarda kredi notunuz düşük olsa bile kredi alma imkanınızı size verecektir. Burgan Bank, Ziraat Bankası, Denizbank, Halkbank gibi bankalar ipotekli krediler vermektedir.

Sizlere bu yazımızda Kırıkkale Tefeci İletişim Numaraları hakkında bilgiler verdik. Sizde eğer tefecilerden para alırsanız başınıza neler geleceğini bir avukata danışarak da öğrenebilirsiniz. Bir diğer yazımız olan Kırıkkale Senetle Kredi ve Borç Para Veren Yerler sayfasına giderek bu konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

ÖNEMLİ KONU  Trabzon Tefeci İletişim Numaraları

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı