SENETLE TELEFON

Wowwo Senetle Telefon Nasıl Alınır?

Wowwo senetle telefon nasıl alınır? Wowwo senetle telefon veriyor mu? Wowwo senet karşılığında cep telefonu nasıl alınır? Sizlere bu yazımızda Wowwo üzerinden senetle ve peşinatsız cep telefonu alma hakkında bilgiler vereceğiz.

Wowwo üzerinden eğer senetle ürün alacaksanız cep telefonu alımı da yapabilirsiniz. Peşinatlı veya peşinatsız şekilde bu mağazadan senetle cep telefonu alınmaktadır. Eğer bir kredi kartınız yoksa ve taksitle telefon almak istiyorsanız son zamanlarda en çok tercih edilen ürün senetle telefon satan yerlerdir. Sizlerde ilçenizdeki veya ilinizdeki Wowwo bayisine giderek senetle cep telefonu alabilirsiniz. Bu firmalardan telefon almak içinde bazı şartlar vardır. Wowwo firması önceliklse size yakın olan bir yerde olması gerekiyor. Ayrıca Wowwo firmasında senetle telefon veriyor olması gerekmektedir. Bazı mağazalarda senet karşılığında cep telefonu verilmemektedir.

Senetle cep telefonu almak isteyenler kullanmak isteyenler kadar ayrıca satıp parasını kullanmak isteyenlerde de önemli bir yer taşımaktadır. Senetle cep telefonu alacak olan kişilerin bu aldıkları telefonu hemen kutusunu açmadan değerinde satmaları durumunda para ihtiyaçlarını da karşılayabilmektedirler. Sizlerde sitemizde bulunan senetlekredibul.com/senetle-kredi sayfasına giderek ayrıda telefon harici kredi nasıl alacağınızı da öğrenebilirsiniz.

Wowwo Senetle Telefon Başvurusu Nasıl Yapılır?

Wowwo üzerinden cep telefonu alacaksanız banka gibi düşünmemeniz gerekmektedir. 2.000 TL civarında bir cep telefonu senetle alındığında 4.000 TL’ye kadar fiyatı çıkacaktır. Bunun için yapacağınız vade çok önemlidir. Ne kadar çok uzun vade yaparsanız, vade farkını da firma size ekleyecektir. Senetle cep telefonu almak için Wowwo firmasına gidecekseniz aşağıdaki şartlara uygun müşteri olmanız gerekmektedir.

  • Gerektiğinde acil bir kefil bulmanız gerekmektedir.
  • E-devlet üzerinde bir icranızın olmaması gerekir.
  • TC vatandaşı olmanız ve 22 yaş ile 65 yaş arasında olmanız gerekir.
  • Okuma yazma biliyor olmanız gerekir.
  • Son 3 aydır aynı iş yerinde çalışıyor olmanız veya emekli olmanız gerekir. Devlet memurları ve emekli olan kişilerden kefil istenmez.
  • Başvuru yapacağınız Wowwo Bayisi sizin ikametgahınıza yakın olması gerekiyor.
  • Öğrenci olan kişiler bu telefonları ailelerinin üzerine alabilirler.
  • Alacağınız cep telefonunda ilk taksiti peşinat olarak vermeniz gerekmektedir.
  • Başvuru sonrasında adres bilgileriniz ve iş bilgilerinin teyit alındıktan sonra size cep telefonu verilecektir.
ÖNEMLİ KONU  Malatya Senetle Telefon Veren Yerler

Bu verilen şartlara uygunsanız Wowwo üzerinden dilediğiniz model cep telefonunu hemen alabilirsiniz. Alacağınız cep telefonlarında en fazla 12 ay vade taksit yapabileceksiniz.

Wowwo Senetle Alışveriş Nasıl Yapılır?

Cep telefonu haricinde bu firmalardan dilediğiniz tüm ürünler için senetle alışveriş yapabilirsiniz. Cep telefonu hariç diğer tüm ürünler için Wowwo senetle alışveriş imkanı sunmaktadır. 48 ay vadeye kadar beyaz eşya, televizyon, bilgisayar, klima, derin dondurucu, oyun konsolları, cep telefonu, elektrik süpürgesi, tost makinesi, kahve makinesi, çaycı gibi tüm Wowwo  olan eşyaları bu mağazadan senetle alabilirsiniz.

Ayrıca Wowwo kredili olarak anlaşma yaptığı bankalardan da 60 ay vadeye kadar kredi kullanarak işlem yapmanız da mümkündür. Wowwo Aktifbank ve İş bankası aracılığı ile alacağınız tüm ürünlerde kredi imkanı sağlamaktadır. Sizde en yakın Wowwo bayisine giderek bu işlemler için başvuru yapabilirsiniz.

Sizlere bu yazımızda Wowwo Senetle Telefon Nasıl Alınır? Başvuru şartları nelerdir bunun hakkında bilgiler verdik. Bu konu hakkında sormak istediğiniz soru, öneri ve şikayetleriniz varsa aşağıdaki yorumlar kısmından bize yazabilirsiniz. Senetle telefon alabilmeniz için size verilen şartlara uygun olursanız hemen işlem yaparak kolay bir şekilde Wowwo cep telefonu alabilirsiniz. Wowwo anlaşmalı olduğu telefonları size verecektir. Eğer kredi kartınız varsa peşinatsız olarak ve vade üzerine koymadan bu yerden cep telefonu satın alabilirsiniz.

Kaynak: www.senetlekredibul.com

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı